18
Lis
Off

CELEK se skládá z detailů

Móda je proměnlivá pomalu jako počasí, ale některé doplňky, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů jako je například pravá kůže, ty by v šatníku žádné ženy neměly chybět. Ať se to týká bot, rukavic nebo kabelek. Už jenom proto, že výrobky z pravé kůže jsou převážně velmi kvalitní a dobře se udržují.

Pokud hledáte kvalitní kabelku, která svým krásným designem a funkčností bude k Vašemu oblečení přesně ten pravý, nepostradatelný módním doplňkem, bez kterého se neobejdete, tak je to italská designová kožená kabelka.

designová kožená kabelka s květinovým motivem

V našem e-shopu novakabelka.cz nabízíme překrásné kožené kabelky dovoz Itálie. Italové kožené kabelky umí vyrobit skvěle. Mají kvalitní zpracování, a podle toho, jak chcete kabelku nosit, například větší, která se nosí v ruce i přes rameno, nebo malé – crossbody, s tenkým dlouhým (často nastavitelným) řemínkem, jež se nosí nejlépe křížem přes tělo.

Kabelky nabízíme snad ve všech barevných tónech i květinovým designem. Jsou různě tvarované nebo v klasickém stylu. Koženou kabelku ani nemusíte kupovat každý rok. Při správné údržbě Vám vydrží po mnoho let stále krásná. (viz.: návod na údržbu kožené kabelky si přečtěte na našich stránkách e-shoppu.).

Kožená kabelka je skutečně skvostným módním doplňkem a podle toho, jakou barvu si vyberete, tak ji můžete kdykoliv s oblečením sladit.

italská kožená kabelka crossbody

Máte možnost si vybrat koženou kabelku v různých cenových nabídkách, takže si ji může dovolit koupit snad každá žena nebo dívka.

Nabízíme kabelky od mnoha známých návrhářů. U každé kabelky si na našem e-shopu novakabelka.cz můžete přečíst podrobný popis a prohlédnout si ji z každé strany + vnitřek kabelky a co je důležité, je u každé z nich napsaný rozměr.

Když si u nás vyberete koženou kabelku nebo i jiné zboží, věřte, že Vám ji dokážeme velmi rychle doručit a dostanete své zboží v perfektním stavu a kvalitně zabalené. Věříme, že budete se svou italskou koženou kabelkou od nás spokojeni.