12
Čvc
Off

Dětská postel

Vývoj v dětském věku je velice důležitý, protože má na organismus obrovský vliv. Jedním ze základních věcí je zajistit dítěti dobrou postel.

Dětská postel

Konstrukce

Sami víte, jak důležité je mít kvalitní postel, protože spánek je věc, bez které se v životě rozhodně neobejdeme. Je velký rozdíl v tom, jestli je kvalitní, přičemž zde velkou roli hraje dobrá postel. U dětí je nutné počítat s jejich věkem, protože tělo se dále bude vyvíjet. Nesmíme ani zapomenout, že děti jsou často neposedné, a proto musíme vybrat kvalitní materiály, jenž vydrží řádění našich potomků.

dítě v posteli

Třeba takové skákání dává konstrukci pořádně zabrat, takže například měkké dřevo rozhodně vyřaďte z Vašeho výběru. Dětská postel 90×200 poskytuje opravdu hodně místa, takže i když dítě vyroste, tak bude mít stále dostatek pohodlí, přičemž plánovat dopředu se vyplatí i ekonomicky. Tyto veškeré postele jsou vyrobeny z masivu, což je velice kvalitní přírodní materiál, a proto se hodí i pro ty nejmenší. Můžete koupit spoustu variant, které se budou dokonale hodit do dětského pokoje, a i samotný potomek z ní bude nadšený.

Dbejte na bezpečnost

Je důležité, aby postele měla jistě bezpečnosti prvky, protože u menší dětí hrozí, že po přesunu z postýlky do opravdové postele spadne přes bok postele. Tomu zabrání, když zakoupíte postele s bočnicemi, protože přes ty nemá rozhodně šanci, jakkoliv připadnout. To platí mnohem více u patrových postelí, protože zde je riziko závažnějšího zranění velké. Patrovou postel se doporučuje i připevnit ke zdi, což zabrání pádu mezi postelí a zdí, pročež tím získáme dobrou stabilitu.

spánek dítěte

Rozhodně se nebojte investovat o něco více peněz, protože zdraví Vašeho dítěte má přeci přednost. Velkou pozornost musíme věnovat i roštu s matrací, protože tyto dva prvky mají obrovský vliv na vývoj páteře. U roštu si nemusíte lámat hlavu, protože s klasickým lamelový rozhodně neuděláme chybu. U matrace je to poněkud složitější, protože je zapotřebí vybrat vhodnou tvrdost, jenž se musí vyzkoušet. Klidně se zajděte poradit do specializované prodejny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup