14
Zář
Off

Dobré rady nad zlato

Určitě je něco pravdy na tom, že ženám bez ohledu na věk, se dárky kupují snadněji. Opačný problém vyvstává u mužů. Možná z počátku vztahu vás napadá spousta věcí, kterými svého drahého můžete obdarovat, ale postupem času a s přibývajícími léty se to může stát více a více obtížnějším. A když i internet, jak poslední spása, selže, pak je každá rada drahá.

dárky na oslavu

To, že jsou ženy a muži rozdílnými bytostmi, není nic nového. Ale i tak jim chceme svými dárky udělat radost a příjemně je překvapit. A v takových chvílích se chytáme opravdu všeho, co je na dosah, usilovně trápíme svoje mozkové závity, hledáme typy u svých kamarádek, ale pořád to není to pravé. Možná právě nyní je čas podívat se na tento problém mužskýma očima.

Pánové nepotřebují překvapovat, na rozdíl od opačného pohlaví, které překvapení prostě zbožňuje. Muži preferují dárky praktické, od přírody to tak mají i dané, že vyhledávají věci, které jsou užitečné a které nejsou jen pro potěchu oka nebo jako dekorace.

pánské věci

Vžijte se do něj, co by využil v práci nebo při realizaci svého koníčku, i když vám může připadat, že z něčeho takového snad ani nemůže mít radost.

Někdy s menším dárkem uděláte víc radosti než s tím, za který zaplatíte horentní sumu, muži to na rozdíl od žen mají lehčí v tom, že si vystačí s málem. Zamyslete se nad tím, co má opravdu rád, je jedno, jestli se bude jednat o jídlo, pití nebo lístek na koncert oblíbené skupiny.

Zkuste ho pozorovat při běžných denních aktivitách, sledovat, co si on sám kupuje, čím tráví volný čas, s kým se stýká, možná vás překvapí, kolik věcí si neuvědomujete a z kolika možných typů najednou budete mít na výběr. Také hodně komunikujte, pokud zjistíte, že si něco oblíbil a zajímá ho to, ale vy o tom nemáte ani potuchy, pak na to jednoduše naveďte hovor, ať jste, jak se říká „v obraze“.

Stále vám ještě připadá, že je těžké najít ten vhodný dárek pro muže?