15
Lis
Off

Kam se hrabe Colombo

Možná Vám také naskočil hrdina posledních let, komisař Rex. Myslím, že v mnohém předčí své lidské herecké kolegy. Už jen ten závratný honorář.
Za jeden díl známého seriálu si přišel na stotisíc korun.Raději ani nebudu počítat, kolik to bylo za natočených šedesát sedm epizod.
komisař Rex
Jen by mě zajímalo, za co je pejsek utratil. Že by si dával místo psí konzervy kaviár?
Ale asi si to zasloužil, vždyť přeci on byl z celého týmu kriminalistů nejchytřejší a bez něho by snad ještě tápali v prvním díle.

Měl ovšem i své hvězdné manýry, jako správná filmová star. Rozhodl se například, že v žádném případě nebude poslouchat na své filmové jméno. A tak museli zvukaři po dotočení hodně upravovat.

Nebezpečné scény pochopitelně také hrát nemohl. Nevím ovšem, kdo o tom rozhodl. Jestli režisér anebo sám Reginald. Pravé jméno tohoto super psa je totiž Reginald von Ravenhorst. Že by modrá krev?

Náš chlupatý pan hrabě tedy na rizikové scény za sebe posílal kaskadéry.
A tady mám právě pochybnost, jestli to nebylo přeci jen jeho rozhodnutí.
Ti dubléři byli totiž jeho sourozenci.Asi chtěl dopřát rodině nějaký ten přivýdělek. Kolik činil jejich honorář, jsem ale nezjistila.
německý ovčák s obojkem

Zamilovaný voříšek

Další ze psích hrdinů by asi komisaři Rexovi nestál ani za štěknutí.
Pes bez rodokmenu, žijící na okraji zvířecí i lidské společnosti, živící se zbytky a bůhvíčím vším. A aby toho neměl málo, snaží se uniknout před zlým pohodným.

Ale i on najde ve svém životě štěstí. Už víte, o kom mluvím? Přeci kreslený pejsek Tramp, do kterého se zamiluje rozkošná Lady. Přes všechny překážky je nakonec oběma chlupáčům dopřáno konečně založit rodinu. Mimochodem, scéna se špagetami je asi nejsilnější.

Krásný happyend, klasický americký příběh. Když už jsem u té Ameriky, název filmu mi připadá povědomý i z dnešní doby. Ale myslím, že to s pohádkou nemá nic společného.