12
Čvn
Off

Kde hledat brigády

Vydělávat si peníze můžete již od 15 let mimo domov. Když si peníze získáte takto, jistě pro vás nákup oblečení a dalších drobností bude mnohem větší odměnou. Získání brigády není tak těžké, ať už pokud budete hledat po městě, nebo na internetu.
učení studentky na pc
            Ve městě dávejte pozor na různé cedule na dveřích obchodů, nebo na městských nástěnkách. Často se stává, že obchody hledají výpomoc a rozhodnou se nabídnout ji tímto způsobem. Nebo si v supermarketech podejte inzerci, že hledáte brigádu. Nebo naopak hlídejte inzerenty, jestli někoho nezaměstnají. A pokud nic takového neseženete, běžte se sami doptat. Funguje u vás městská kavárna? Běžte sami nabídnout své služby. Nebo v kině, kde vám mohou nabídnout úklid, kontrolu lístků, či prodej popcornu. Pokuste se znít sebevědomě a odhodlaně pro danou práci.
            Na internetu si najděte stránky přímo vytvořené pro inzerce brigád a práce. Například Jooble, Jobs, Fajn brigády a další. Můžete si nechat posílat na email nabídky práce a podle toho si vybírat. Taktéž se můžete registrovat u cateringové firmy a chodit na jednorázové akce, čímž si přivyděláte za poměrně krátkou dobu. Jednorázové práce můžete hledat například i na facebookových skupinách, kde nabízejí jednoduché krátké úkoly za peníze, jako je dojít na nákup, poklidit, vyvenčit psa. Stejně tak na nich narazíte na nějaké další cateringové akce. Nezapomeňte si obstarat potravinářský lístek, abyste se těchto událostí mohli účastnit. Navíc si s ním můžete zařídit prakticky jakoukoliv brigádu budete chtít.
usměvavá květinářka
            Nezapomeňte ani na festivaly a koncerty a snažte se v rámci těchto akcí najít vlastníky stánků s občerstvením a nabídnout jim své služby. Nebo se účastněte úklidu po festivalu. Zkrátka využijte svou fantazii a snažte se prodat cokoliv, co umíte. Čím sebevědoměji budete znít, tím spíše vás ostatní zaměstnají a pokud ukážete svou pracovitost, s velkou pravděpodobností se vám znovu ozvou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nezařazené