21
Led
Off

Luxusní zámecká postel s nebesy.

Chodíte rádi na prohlídku hradu nebo zámku? Já určitě ano, spíš než hrad uvítám zámek a abych pravdu řekla, moc mě neberou nekonečné šlechtické příbuzenské linie, desítky jmen, která si stejně nikdo z návštěvníků zámku nebude pamatovat do druhého dne. Zatímco muži si nejvíce při prohlídkách zámku užívají ve zbrojnici, kde zblízka zkoumají všechny vystavené exponáty, já bezmezně obdivuji nábytek. Krásné stoly, židle, knihovny a postele s nebesy. Mám chuť to krásné zdobené dřevo hladit, posadit se k některému stolu a nejvíc mě láká zalézt si do postele. Pokaždé si uvědomím, jak jsou ty postele malé, jak lidé tehdejší doby museli být výrazně menší, než naše soudobá generace.

zámek

Nenapadlo vás někdy se třeba z té prohlídky nenápadně vytratit, někam se schovat a nechat se tam průvodkyní schválně zamknout a užít si takovou zámeckou noc? Mě už to opravdu napadlo, ale nejsem na realizaci dostatečně odvážná. A představte si, že jsem přesto objevila řešení mé touhy na zámeckou noc. Dokonce ne na jednu, ale na všechny noci. Stanu se prostě zámeckou paní, nebo přímo princeznou.

postel

Objevila jsem totiž starožitnou postel. A ne ledasjakou starožitnou postel, ale pravou zámeckou sloupkovou a s nebesy. Nádhera. Krása. Budu hotová princezna. Ještě si na ni musím počkat, protože se vyrábí. Jde totiž o zakázkovou výrobu, na výběr máte z několika modelů, volíte také látku na nebesa podle vašeho vlastního vkusu a standardní rozměr postele vám zkušení řemeslníci mohou na přání mohou upravit. Žádný problém. Poctivá ruční práce s využitím tradičních technologií, prostě zlaté české ručičky. Navíc doprava zdarma. Prostě se na ni tak těším, že jsem se vám musela pochlubit. Koukněte se do internetového obchodu svět pokladů, stojí za to, věřím, že také neodoláte, protože takové nabídky se prostě musí využít.