30
Kvě
Off

Naučte své děti pracovat se sáčky se zipem

Vést děti k zodpovědnosti za své činy a rozhodování se vyplatí, jednou vám to v budoucnu vrátí, až to budete potřebovat právě vy. Zůstat osamělí a opuštění je ten nejhorší trest, a jestliže se o vás vaše odrostlé děti dovedou postarat, je to obrovská výhra. Dětem byste se měli věnovat již od raného dětství a postupně je připravovat na to, že se budou muset o sebe postarat, a že se jim k tomu mohou hodit i různé drobnosti, s nimiž si lze usnadnit život.

hrací karty a kostky

V současné době máme k dispozici sáčky se zipem, jsou to polyetylenové obaly s pevným uzávěrem, který nepropouští vodu, vlhkost, prach ani zápach, a tak s nimi můžeme disponovat prakticky všude. Naučte děti používat sáčky prakticky a vést je k tomu, aby si do nich ukládaly své věci kvůli pořádku a přehledu. Když se budou o své drobnosti starat, budou také vědět, kde je najít.

hrací karty v ruce

Kuličky, korálky, bižuterie – hrajete-li rádi kuličky nebo navlékáte korálky, sáček se zipem je ideální společník. Nice se vám nerozkutálí, nic se neztratí a také na nic v pokoji nešlápnete. Došlápnout na korálek bosým chodidlem v okamžiku, kdy nesete tácek se snídaní do postele, může znamenat pěkný karambol.

Karetní hry – karty a pexesa patří k nejoblíbenějším dětským zábavám. Rozvíjí fantazii, zapojují logiku a hlavně se u karetních her pobavíte a uvolníte. Důležité je ukládat karetní hry v kompletním stavu do šuplíku, a to nejlépe v zipovém sáčku, odkud se žádná karta neztratí, a zároveň máte perfektní přehled, co se uvnitř nachází. Nepotřebujete sáčky ani popisovat.

Puzzle – kostičky puzzle jsou skutečně všetečné a rády se zatoulají do různých skulin. Můžete je pak najít třeba až po půl roce, kdy si všimnete, že se dva dílky zastrčily pod koberec, a mezitím jste v zoufalství puzzle vyhodili, protože nebylo kompletní. Tohle se vám může stát při pouhém ukládání puzzle do papírové krabice, mějte raději dílky v sáčku se zipem, který vždy důsledně uzavřete. https://www.bcas.cz/co-byste-meli-vedet-nez-uzavrete-hypoteku


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup