24
Pro
Off

Největší novinky od společnosti Lenovo za rok 2019

Čínská společnost je v oblasti výroby a vývoje notebooků, tabletů a mobilů Lenovo jednou z nejžádanějších značek. Díky tomu mohou každý rok přicházet s řadou novinek, změn a vylepšení. Rok 2019 nebyl žádnou výjimkou, a proto se nyní můžeme podívat na jejich dva největší počiny v minulém roce.
tablet vyhledávání Google

Chytrý displej jako funkční dekorace

S nástupem chytrých reproduktorů se Lenovo přidalo s dalším krokem, a to je chytrý displej. Jedná se prakticky o tablet, který má své přidělené místo a všichni členové rodiny ho mohou ovládat buď klasicky, anebo hlasem. Vyhledat si na něm přitom můžete, cokoli jen chcete. Od dopravního spojení do práce a počasí až po recept na cuketový koláč. Lenovo přišlo hned se dvěma modely.

Velmi netradiční je, že Yoga Smart Tab si můžete i pověsit na zeď. Lze ho zcela narovnat a do prostřihu na objektiv dát háček. Nebude vám tak překážet nikde na stole nebo kuchyňské lince. Název druhého, Smart Display 7 zase přímo odkazuje na jeho velikost úhlopříčky, která je sedm palců. A kromě klasického vyhledávání na Googlu s ním zvládnete ovládat chytrou domácnost, přehrávat filmy apod.
online hledání restaurace

Praktické vlastnosti

Smart Display 7 má velice příjemné rozlišení, a to 1024 x 600 pixelů. Kromě toho tam najdete i 2Mpx kameru, která primárně slouží k videohovorům a snadno ji můžete zakrýt pomocí hardwarové krytky. Stejně tak můžete vypnout i mikrofony, abyste si mohli užít skutečné soukromí ve chvílích, kdy ho budete chtít.

O ozvučení se starají dva reproduktory s výkonem 5 W, které se nachází ve spodní části modelu. S inteligentní domácností či jinými zařízeními můžete tablet propojit klasicky prostřednictvím Bluetooth, anebo přes Wi-Fi. Pořizovací cena od výrobce je 129 eur, což je v přepočtu zhruba 3 335 korun. Nejedná se proto o nic šíleně drahého a získáte multifunkční a elegantní produkt.