7
Zář
Off

Novinka 3 D

Pro někoho to novinka není, jen další kousek něčeho, co tu prostě je. Pro toho, kdo však nic podobného neviděl…

Co to vlastně je tato podivnost? Podíváme se na to blíže, a nakonec vám představím věc, která nadělá spoustu radosti. Tak jdeme na to.

Pokud budete hledat přesnou definici pěkně se zapotíte. Všude se o tom píše jen v souvislosti s tiskárnami. Takže my to zkusíme jednoduše a po svém. 3 D je vlastně vše kolem nás, jen v případě tisku, kdy se tisklo na plochu, se nyní tiskne některými tiskárnami v prostoru. Když tedy třeba řekneme kniha ve 3D, nebude tak tištěna celá kniha, i když i to by možná šlo, ale pouze obrázky v ní. Starší pamatují, že něco podobného jsme mívali jako děti, jen jsme tomu tak neříkali.

3d labuť

V dnešní době přišlo do módy 3D přání. Tváří se stejně jako normální blahopřání v trafice. Jistě znáte, rozevírací dvou karton s obrázkem na první straně. Když se otevře, je tam krom dalšího obrázku i místo na vepsání vlastní gratulace. Ty obrázky byly vždy PLOŠNÉ a nyní, a pozor, to je právě ta novinka, jsou PROSTOROVÉ, tedy, 3 D.

Když to někomu pošlete a nemusí to být zrovna jen blahopřání k nějakému výročí nebo narozeninám, prakticky nic nepozná. Teprve až přáníčko otevře přichází ten šok a překvapení. Před obdarovaným vyroste doslova během sekundy něco, co rozhodně nečekal.

Motiv může být jakýkoli, je jedno co si vyberete. Pokud jste se již podívali na modrý odkaz výše, víte, o čem je řeč. Pokud ne, tak se tam ihned podívejte a po výběru si můžete hned nějaké přáníčko objednat.

3d věž

Motivů, jak vidíte je skutečně dost a další budou samozřejmě přibývat.

Výhodou je bezesporu i to, že je to věcička vhodná pro všechny věkové kategorie. Stejně jako pro obě pohlaví. Ergo kladívko, nikoho tím neurazíte a zcela určitě se tím bude všude chlubit. Tak neváhejte a objednejte, protože takových maličkostí, https://www.firstclass.cz/2017/01/40-kouzelnych-malickosti-ktere-ti-denne-mohou-dat-energii/ které působí radost zase kolem nás tolik není.