11
Říj
Off

Nový nábytek

„Tak už nám to, mámo, vezou.“ Spokojeně si mne ruce hlava rodiny. Ukázalo se totiž potřebným, zakoupit nový nábytek. Ne, že by ten starý ještě nemohl za jistých podmínek sloužit. To mohl, ale těch podmínek přibývalo a když se už po šesté oba manželé propadli postelí o pár centimetrů níže, bylo rozhodnuto. Už se nebudou vysypávat šuplíky kterým občas upadlo dno, dveře u skříně již nebudou držet na kusech hrubé kůže místo dávno upadlých pantů, protože se koupí nový nábytek. A bude pokoj.

sedací souprava

A tak po pečlivém vybírání a přebírání se od jisté firmy objednává nábytek.

„Šmarjá táto, co ta cena za montáž? To žerou kobylí vejce ne? Lká choť.

„Sím tě, budu za to platit, si smontuju sám, vercajk mám, tak co.“ Uzavírá „montážní“ debatu hlava rodiny.

Nuže, den D je zde, i nábytek, převzetí je podepsáno a otec se s kladivem, pilou a sekerou vrhá do práce. Montážní návod letí do koše, to je „urážka chytrejch lidí“, jak říká otec a začíná pracovat.

Výsledek je tento:

  • Pravděpodobně zlomený malíček na levé ruce

  • Zřejmá škoda na parketách

  • obohacený slovník obou ratolestí o velmi neslušná slova

  • rozbité okno

  • psychická újma otcova

  • psychická újma manželky

Plusové položky bohužel nejsou. Tedy mimo toho, že zbylo několik kusů dřeva a několik kusů podivností v sáčku, které nikam nepasovaly. Tak, a je to.

Když jedna ratolest zakladatele rodu zřela tu spoušť a otce svého sedět hodně schlíple nad tou hromadou, zasedla k internetu a počnuvše hledat, nalezla ona ratolest rychlé a šikovné řešení.

Ihned kontaktovala montáž nábytku Praha, a to bude záchrana.

nábytek s policemi

A byla. Hlava rodiny již všechno vzdala s tím, že to celé podpálí i s tou kučou a mrštila kladivem do zrcadle v koupelně. Ale to jsou již zde mužové silní a bystří z výše zmíněné firmy a hle! Zázrak započal a po chvíli je hotov. Nábytek je sestaven, nestálo to majlant a všude panuje spokojenost. I vy si zapište kontakt na tuto firmu, protože nevíte, kdy ji budete potřebovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup