11
Úno
Off

Opravdu moderní zubní klinika.

Trápí vás zuby? Určitě máte kazy, ale není nikdo, kdo by vám chrup zkontroloval? Váš zubař odešel do penze a nikdo ho nenahradil, nebo jste snad ztratili svého dentistu jiným způsobem? Bolesti se stávají denní rutinou a je potřeba situaci prostě řešit, zuby zkontrolovat a zbavit vás trápení a bolesti? A víte, že je dobrá šance získat zubaře, opravdu zubního lékaře, ještě navíc s moderně vybaveným zázemím a špičkovou ambulancí, který se vás ujme? No vidíte, už jste nakročeni k úspěšnému zdolání vašeho problému, akorát budete muset odhodit pohodlí, lékař totiž neordinuje v žádné blízké budově, nebo třeba v bývalé kočárkárně vašeho paneláku, má svoji ordinaci trochu mimo, sídlí na zubní klinice v Praze. Což by ovšem také neměl být žádný problém, ani pro mimopražské klienty. Téměř všichni jezdí autem, ale i kdyby nejezdili, zde je prostě možné se z měst v bližším dosahu dostat na místo k ambulanci veřejnou dopravou.

zubař

Než vyrazíte do Prahy, je lepší si schůzku s lékařem domluvit telefonicky, ab se náhodou nestalo, že budete na ošetření čekat neadekvátně dlouhou dobu. Zavolejte, domluvte si ošetření, přechod k lékaři do jeho péče a můžete v domluvený termín vyrazit. V moderním prostředí a v přátelském pracovním kolektivu si budete návštěvu určitě pochvalovat a s diagnostikou zubních problémů těmi nejmodernějšími prostředky budete jistě spokojeni. Taktéž samotné ošetření probíhá podle nenovějších dentistických trendů. Zubaři na klinice mají podepsané smlouvy s pojišťovnami, takže za zákroky běžně hrazené z pojištění rozhodně nebudete nic platit.

zubař

Neváhejte dlouho, klinika může mít za chvíli plné kartotéky a místo pro vás se i při nejlepší vůli nemusí najít. Zde se vám přitom dostane té nejlepší a komplexní péče, od jednoduchých ošetření zubů se zubním kazem, přes trhání zubů, ale i zubní náhrady. Navíc vám klinika nabídne i estetickou stomatologii, která se postará o váš bezchybný usměv.