29
Dub
Off

Přírodní rostlinná mýdla

Přírodní rostlinná mýdla v malovýrobnách se vyrábějí tradičním, dávným způsobem. Jako hlavní nástroje k výrobě přírodních rostlinných mýdel se používají hrnce a vařečky. Všechna rostlinná přírodní mýdla jsou skutečně vyrobena ze surovin, které lze běžně nalézt v přírodě. Tato kvalitní mýdla neobsahují žádné produkty z ropy, chemické konzervační látky a chemická barviva. Nejsou do nich přidávány ani žádné ztužovací látky, parabeny, ftaláty, EDTA, ba ani složky živočišného původu.
kusy mýdla

S přídavkem rostlinných olejů

Při výrobě těchto vysoce kvalitních, rostlinných mýdel jsou využívány blahodárné vlastnosti přírodních rostlinných olejů, s jejich pěstícími účinky. Jako základ se používají cenné a kvalitní rostlinné oleje, jako je olivový, kokosový a palmový olej. Zároveň je do nich dále přidáván přírodní cukr. Jako další příměsi se používají destilovaná voda, čistý rostlinný glycerin a rostlinné vosky. Pro krásnou vůni jsou přírodní mýdla obohacena o vysoce kvalitní esenciální oleje. Díky speciálním výrobním postupům a dokonalé kombinaci všech použitých surovin jsou přírodní rostlinná mýdla pevná, a zároveň hustě a dobře pěnivá.
mýdla u krabiček

Mýdla pro krásu a zdraví

Přírodní rostlinná mýdla jsou všechna vyráběna ručně. Slouží nejen pro očistu celého těla, ale také pro zklidnění mysli, těla a relaxaci. Složení těchto mýdel, která jsou čistě přírodní, zároveň také napomáhá léčbě rozličných kožních onemocnění.
· Jedním z oblíbených a pokožce prospěšných mýdel jsou rostlinná mýdla s olivovým olejem. Již Řekové používali olivový olej k výrobě svých mýdel. Výroba přírodních mýdel navazuje na receptury, které jsou staré tisíce let. Tato mýdla jsou vysoce kvalitní a jsou naprosto vhodná pro suchou a citlivou pokožku, pro pokožku postiženou lupénkou, ekzémy, a jinými kožními problémy.
· Naopak mýdla, která jsou s přídavkem glycerinu, jsou vhodná pro smíšenou až mastnou pleť. Zvýšený obsah glycerinu v mýdlech napomáhá k hojení akné a čistí mastnou pleť.