9
Led
Off

Půjčka, která splní vaše velká očekávání

Nebankovní hypotéka je skvělý finanční produkt, který je ideální pro každého, kdo pátrá po výhodném úvěru. Nicméně existují lidé, kteří jej ocení ještě více než jiní. Řeč je nyní především o těch, kdo mají tak zvanou nízkou bonitu. To znamená, že nemají šanci získat půjčku v bance proto, že je jejich příjem příliš nízký. Anebo si to minimálně myslí bankovní úředníci. Nicméně to ještě zdaleka neznamená, že je to tak doopravdy. Problém spočívá v tom, že banky zakládají své výpočty na odhadech a nikoli na reálných číslech. To znamená, že vaše příjmy poníží a výdaje naopak zvýší. A výsledek je už předem známý – nízká bonita, která vám neumožňuje požadovanou půjčku splácet, takže ji ani nemůžete získat.

úspory

To je častý problém všech klasických bankovních domů a velký důvod pro to, aby mnozí zájemci o půjčku vyrazili se žádostí o úvěr raději do nebankovní společnosti. Právě tam jim podobné zkreslení jejich skutečných finančních možností nehrozí. Ba naopak, nebankovní společnosti se pyšní tím, že ke svým klientům přistupují individuálně a s maximální snahou najít takové řešení, které se bude maximálně zamlouvat oběma zúčastněným stranám. To znamená, že pracují pouze s reálnými údaji, které zrcadlí skutečnost a nebudou vás zbytečně krátit na vašich reálných příjmech.

platební karta

A právě proto, že na správném odhadu vaší finanční situace mnoho záleží, a proto, že se každá koruna k dobru počítá, tak v nebankovní společnosti vždy získáte tu pravou hypotéku, jakou zrovna nejvíce potřebujete. Ať už je to americká hypotéka v nebankovní podobě anebo třeba půjčka bez registru anebo půjčka bez dokládání příjmů. I když ve všech případech budete muset své příjmy doložit, stejně tak jako záznamy v registru, nebankovní hypotéka vám vždy vyjde vstříc a plně uspokojí vaše požadavky. Proto neplýtvejte svým drahocenným časem a sjednejte si půjčku na tom pravém místě.