12
Čvc
Off

Shodit přebytečná kila můžete i bez diet a úmorného cvičení. Jděte na to chytře a bude vás to bavit!

Toužíte po krásnější postavě, ale stále se nemůžete odhodlat k žádné dietě? To vůbec nevadí, postavy snů můžete docílit i jinak. Stačí chtít.

Shodit přebytečná kila můžete i bez diet a úmorného cvičení. Jděte na to chytře a bude vás to bavit!

S postavou bojuje téměř každý z nás, jen málo šťastlivců se nemusí ohlížet na to, co jedí a přesto nepřibírají. Těch je ovšem jen hrstka. Patříte k těm, co se na jídlo jen podívají a už mají tři kila nahoře? Pak se jistě celý život ptáte, proč zrovna vy a snažíte se každé nabrané kilo složitě shodit dolů. I když vám to moc neutěší, opravdu v tom nejste sami. Nekonečné a drastické diety či hodiny v posilovně vás však životem provázet nemusí. Jak shodit tak, aby vás to ve finále bavilo?

bathroom-scale-1419153

Musíte opravdu hubnout?

Mnoho z nás hubnout chce, ale přitom vlastně ani nemusí. To je ale přece jen úplně zbytečná dřina a trápení, nemyslíte? Pokud se chcete ujistit, jak na tom doopravdy jste, stoupněte si na váhu, změřte se a vypočítejte si BMI. Tohle číslo je praktickým ukazatelem toho, jak na tom se svou váhou doopravdy jste. Potřebujete zhubnout, přibrat nebo byste se měli zbavit minimálně deseti přebytečných kilogramů. BMI kalkulačka vám na tyhle otázky za pár vteřin odpoví. Číslo se získává z váhy, výšky, pohlaví a věku konkrétního člověka, kalkulačku i tabulku s výsledky pak naleznete na internetu a dost možná zjistíte, že jste na ideální váze a chuť do hubnutí vás velmi rychle přejde.

diet-1324036

Zpříjemněte si to!

Přeci jen byste chtěli nebo měli pár kilo sundat dolů? Tak to přece ještě nemusí být taková katastrofa. Z hubnutí si udělejte příjemnou záležitost. Začněte jíst pravidelně a menší porce jídla, ale nemusíte se nutně vzdávat těch svých oblíbených. Místo šesti knedlíků ke svíčkové si ale dejte jen polovinu a raději spořádejte více masa, chodíte rádi na procházky? Super, máte aktivitu, která je lepší než kdejaká posilovna. Máte auto? Nechte ho alespoň třikrát do týdne doma a vydejte se do práce nebo pro děti do školy pěšky, na výtah v domě se už ani nepodívejte a potykejte si se schody, uvidíte, že změny se brzy dostaví.

Také nezapomeňte na známé přísloví, hlad je totiž opravdu jen převlečená žízeň, než se najíte, raději vypijte sklenku vody. Tento jednoduchý trik je až neuvěřitelně účinný.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup