27
Lis
Off

Svět online obchodování

Online trading na burze je velmi zajímavá činnost, z které se může stát časem slušný přijme. Pokud Vás zaujme, tak stroji to ho rozhodně vyzkoušet.

Svět online obchodování

Zajímavá záležitost

Někdo v dnešní době tuto činnost bere jako normální záležitost, protože už je tu s námi nějakou dobu, a proto to není žádná převratná novinka. Ovšem když se podíváme na princip fungování a skutečně nás burza zaujme, tak zjistíme, že je to velmi zajímavá záležitost, protože graf každou chvilkou může začít vyvíjet jiným směrem, a to se může stát i u učebnicového případů.

socha Fibonacciho

Zároveň je fascinující, že můžeme hezky z pohladí domova vydělávat virtuálně nákupem a prodejem různých věci reálné peníze, a to mnohdy v solidních sumách, takže se skutečně dá takovým obchodováním živit. Samozřejmě hlavním příjmem se to stane jen pár lidem, ale i u nás takoví jsou, takže se rozhodně o tom nedá pochybovat. Samozřejmě to není jen tak, protože musíme mít dost znalostí, umět správně analyzovat grafy, a hlavně dělat správná rozhodnutí. Taková práce se může zdát jako lehká, ale ve skutečnosti dá opravdu zabrat, ale na druhou stranu pro někoho je to splněný sen.

Fibonacci

Tohle jméno už jste možná už slyšeli, protože se jedná o slavného dávného matematika, který určil speciální řadu posloupnosti. To byl velmi důležitý objev, i když se nám to možná dnes nezdá tak se pohybujeme v období na konci 12. století a první polovině 13. století to byl opravu významný krok v oblasti vědy. Samozřejmě Fibonacci měl mnohem více objevů, jenž se zapsali do dějin. Jak to vše souvisí s tradingem? Využívá se zde Fibonacciho Tradecz posloupnosti, a hlavně také poměru, jenž se vypočítá právě z čísel posloupnosti.

Fibonacciho spirála

To zajistilo speciální metodu obchodování, jenž skutečně funguje a rozhodně je zajímavá. Zároveň při tradingu má spoustu nástrojů, jenž nám pomáhají s určováním, kam se daný graf bude nejspíše vyvíjet. Samozřejmě to chce vzdělávat se v této metodě, a hlavně si ji zkuste přes Demo účet, což nabízí řada společností. Díky tomu zjistíme, jak to celé chodí a funguje, což se nám při obchodování s vlastními penězi bude velmi hodit.