5
Čvn
Off

Tvořte, malujte, zkrášlujte

Nemusíte být bytový architekt či designer, abyste zvládli zvelebit Váš krásný domov, kde se budete cítit skvěle a bezpečně. Venku začíná být sychravo, což ovlivňuje i pocity a nálady. Je tedy dobré své místnosti oživit veselými barvami a provonět příjemnými vůněmi, abyste se cítili vesele a spokojeně.
 jablka u květiny
Využívejte přírodní materiály. Stačí zajít do lesa a zde naleznete plno skvělých doplňků co rozsvítí Vaši domácnost. Inspirací Vám mohou být například šišky, které můžete naskládat na tác kolem svíčky. Zvolte klacíky, které dáte do vázy a obmotáte světýlky. Originální vázu si můžete vyrobit ze zavařovací sklenice, kterou obmotáte přírodním lýkem nebo bavlnou. Pokud patříte k větším kutilům, najděte objemnější větev, kterou nařežete na plátky a tím získáte originální podtácky na svíčky či horký hrnek s čajem. Jako bonus Vám byt krásně provoní dřevem a jehličím. Příjemné prostředí Vám též navodí květiny, kterou upoutávají pozornost a přinášejí pocit radosti.
 
Chtěli byste oživit vaše bílé stěny? Namalujte nebo si nechejte vyřezat samolepky do tvaru puntíků třeba ze dvou hřejivých, pastelových barev a střídavě tvořte na stěnu. Další typem může být natažení provázku přes zeď, tak dlouhé, jak budete chtít a kolíčky uchytit fotografie Vaší rodiny či přátel. Ze starých palet lze vyrobit poličky na knihy, které můžete obohatit nějakou příjemnou barvou jemně vetřenou do dřeva. Tím získají oprýskaný, zajímavý nádech.
 dekorace v okně
Plno polštářků na gauči je nejenom moderní, ale také působí velmi domácky a útulně. Nemluvě o pohodlí až do nich vpadnete po náročném dni. Potahy jsou i snadné na domácí ušití, můžete si pořídit různě barevné látky a sjednotit si je podle vlastního vkusu a nálady.
 
Vůně též tvoří atmosféru Vašeho domova. Tak až se pohodlně uvelebíte v barvitých polštářcích, v ruce čaj, hřejivé svíčky a rozsvítíte světýlka, zapalte si třeba olejíček s vůní vanilky nebo skořice. Vynikající jsou i povařená jablka s cukrem a skořicí. Nejenže provoní celý byt, ale i výborně chutnají se šlehačkou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nezařazené