18
Čvc
Off

Zelená je v módě

Když se na trhu objevily první tabletky zelené chlorely, tak moc svých příznivců neměly, což není divu, tak je to možná s každým novým produktem. Navíc jejich tmavě zelená barva zrovna nepůsobila přesvědčivě. Ovšem to se skutečně za poslední roky hodně změnilo a staly se oblíbeným doplňkem stravy a k tomu ještě přibyl zelený nápoj z mladého ječmene. Zkrátka zelená barva začala převládat v domácnostech a na druhou stranu není divu, vždyť obojí je skvělým přínosem pro náš organismus. Všechny vitamíny, antioxidanty, enzymy i minerální látky velmi příznivě ovlivňují naše celkové zdraví a jsou svým způsobem skvělou prevencí proti nemocem.

chlorela

Superpotraviny, které jsou oblíbené

Je mnoho superpotravin a tyto zelené produkty se rozhodně k nim musí zařadit. Jedná se o čisté přírodní látky, které nás organismus skvěle detoxikují, regenerují a nakonec mu poskytují i určitou posilu. Benefitů mají skutečně hodně a mimo jiné jsou bohaté i na vlákninu, kterou naše tělo potřebuje. Největší zástupci, což je právě chlorela a mladý ječmen, působí v našem těle tak nějak celistvě a přirozeně. Zakoupit si zelené potraviny Nakliceno.cz můžeme v nejvyšší možné kvalitě, což je skutečně dobré vědět. Jejich úkol je celkem jednoduchý, pomoci nám v zneškodnění různých škodlivin, které se přirozeně do těla dostanou a to většinou nevhodnou stravou. Jsou skvělí bojovníci proti překyselení organismu a také se starají o zažívání. Infekce a různé záněty se třesou v jejich přítomnosti.

ječmen prášek

Chlorela – je zelená řasa, která je nositelkou vysoce stravitelných bílkovin a není divu, vždyť jich přináší přes 50%. Obsahuje nejen vitamíny, ale je bohatá i na minerály.

Zelený ječmen – ten se sklízí ve skutečně mladém stádiu svého růstu, protože v této době obsahuje všechno potřebné pro tělo a to v docela dost silné produkci. Například obsahuje ve srovnání s pšenicí až 25x více draslíku, ještě více vápníku a o trochu více železa, nemluvě o zástupci hořčíku, který též hraje podstatnou roli v našem stravování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup