16
Úno
Off

Bez zisku to nejde

Pokud se chce člověk považovat za úspěšného podnikatele, musí mít takovou živnost, v níž si přijde na odpovídající peníze. Tedy na tolik, aby z toho dokázal žít, aby z toho uživil své zaměstnance, aby zaplatil vše, co se zaplatit musí a pokud možno mu ještě něco zbylo pro strýčka Příhodu.
Je tomu tak. Ale nejednou tomu tak bohužel není. A příliš často se podnikatelé potýkají s nejrůznějšími těžkostmi, jež v konečném důsledku vedou k tomu, že se podnik přestane vyplácet a nejednou se dostane přímo do mínusu.střecha z eur
A co si počít, když k tomu dojde? Není-li jiné východisko, nezbývá nic jiného, než si někde chybějící finanční prostředky půjčit. Což ale vesměs nebývá tak jednoduché, jak by si člověk přál.
Nejedna z finančních institucí sice podobnou pomoc nabízí, jenže od nabídky ke skutečné půjčce je nejednou hodně dlouhá a trnitá cesta. Než totiž někdo získá potřebnou půjčku dejme tomu v bance, musí přesvědčit o tom, že je v dobré ekonomické kondici. Tedy že nemá nezvládnutelné dluhy ani exekuce či záznamy v registrech dlužníků, ale že má naopak dobře vypadající daňové přiznání a dostatečné příjmy.
A pokud v tomto prověřování neuspěje? Pak má smůlu. Někomu, kdo není schopen nade vši pochybnost prokázat, že bude schopen vše řádně vrátit, se tu nepůjčuje.
A pak lze mluvit o štěstí, že i pro ty, kdo nevyhověli zde, existuje alternativa. https://www.euro.cz/politika/alternativa-pro-nemecko-si-zvolila-vedeni-v-cele-stanou-meuthen-a-gauland-1385172 Že je tu někdo, kdo půjčí vlastně skoro každému. Stane-li se totiž něčí volbou nebankovní americká hypotéka Férová hypotéka, stačí, aby tento měl na splátky a mohl se po dobu splácení za půjčku zaručit svojí nemovitostí, a rázem jsou všechny trable minulostí.podané peníze
Někomu takovému tu ochotně půjčí, a to i hodně velkou částku. Již lze posléze splácet klidně i velice dlouho a po nízkých a nikoho nezatěžujících splátkách. Podmínky jsou tu všestranně výhodné, peníze lze použít na cokoliv. A proč by se tak někdo nerozhodl právě pro tuto možnost?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup