5
Říj
Off

Skvělé podnikatelské nápady pro malé Food Trucky

Cože je to vlastně Food Truck? Jedná se o nákladní automobil nebo dodávku, která je vybavena zařízením pro vaření a prodej potravin, zmrzliny nebo nápojů. Většinou se v nich prodávají především smažené hranolky, sendviče, hamburgery nebo jiné rychlé občerstvení.

Starý Food Truck

Tento koncept prodeje potravin začíná v posledních letech nabývat na významu, a to hlavně ve Spojených státech. Ovšem i v Evropě je můžete vidět čím dál častěji. Jak už jsme napsali výše, většinou se jedná o vozy, které se zaměřují na prodej nezdravého rychlého občerstvení. Jsou ovšem světlé výjimky, které zabývají prodejem gurmánské kuchyně, specialit i etnické kuchyně. Odhaduje se, že denně tyto stánky obslouží 2,5 miliardy lidí po celém světě.

Mobil Juice Truck

Jedná se o velmi oblíbený a jednoduchý způsob podnikání v oblasti Food Trucků. Příprava čerstvé ovocné šťávy není náročná na odbornost personálu. Jediné co potřebujete je pár kvalitních odšťavňovačích zařízení, nože a čerstvé ovoce. Pak už jen stačí zastavit u místa s velkou koncentrací lidí, například u budov, kde se nachází kanceláře a začít prodávat. Často se takovéto vozy nachází i v kempech, parcích nebo u stadionů.

Vegetariánský Truck

Tento druh stravování je čím dál více oblíbený, a to nejen mezi vegetariány. I lidé, kteří maso jedí, nepohrdnou chutnou vegetariánskou stravou. Lidé mají různorodou preferenci, co se týče stravování, a proto je potřeba pružně reagovat na změny v poptávce. Vymyslete kvalitní a dobré recepty, které budou navíc jednoduché, vlezou se do jedné ruky a budete mít hotový zlatý důl.
Rychlé občerstvení

Cup Cake Food Truck

Cup cake neboli muffiny jsou dnes velmi oblíbeným dezertem. Malé košíčky z nadýchaného těsta ozdobené bohatým krémem, nebo s ovocnou náplní a čokoládovou polevou. Tento malý dortík je snem každého mlsouna. Můžete k nim podávat horkou čokoládu nebo výbornou kávu. Nemusíte se obávat ani slaných variant se slaninou nebo sýrem.